Kes me oleme?

Oleme Eesti firma Goodpoint Chemicals OÜ ja alustasime oma tegevust 2009. aasta kevadel.

Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on hügieeni-, puhastus-, ja desinfektsioonivahendite ning meditsiiniseadmete kavandamine, tootearendus ja tootmine.

Oleme välja töötanud spetsiaalsed desinfektsioonivahendite sarjad tervishoiu- ja veterinaarmeditsiiniasutustele, toiduainetööstustele ja loomakasvatusettevõtetele. Laia tootevaliku hulgast leiab tooteid ka ilusalongidele, SPA-dele, spordikeskustele ja paljudele teistele teenindussektori asutustele ning tavatarbijale.

Meie eesmärgiks on pakkuda tarbijatele kasutajasõbralikku, kuluefektiivset ja keskkonda säästvat toodangut.

Ettevõtet on tunnustatud ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi- ja ISO 14001 keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaadiga. Lisaks on meditsiinitoodetele vastavalt Meditsiiniseadmete Direktiivile 93/42 EEC omistatud CE märk, mis tagab, et nende toodete kavandamise ja tootmise käigus on arvesse võetud kõik direktiivis toodud nõuded.

Kiiresti areneva ja kasvava ettevõttena müüme osa oma toodangust välisturgudel, tutvustame oma tooteid messidel, teabepäevadel jt sarnastel üritustel.

Oma jätkuvas arengus otsime alati uusi võimalusi ja väljakutseid nii meie töötajate kui ka ettevõtte parendamiseks, vastamaks klientide ja koostööpartnerite ootustele. 

Liitu meie uudiskirjaga

Siis saame sind hoida kursis kampaaniate ja uute toodetega!

Rohkem infot andmekaitsetingimuste kohta leiad siit.
Sul on igal ajal võimalus uudiskirjade saamisest loobuda.

Goodpoint Chemicals OÜ
Urda tee 2/1, Jälgimäe, Saku vald, Harjumaa, Eesti 76404

Klienditeenindus:
+372 5627 5636 (E-R 9-17:00)
tellimine@gpc.ee
*e-mailile vastame 1-2 tööpäeva jooksul

Copyright © Goodpoint Chemicals OÜ 2009 – 2024. All rights reserved.