Pretensioonid ja tagastusõigus

Taganemisõigus ja pretensioonide esitamise õigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Vaidluste lahendamine

Käesolevates lepingutingimustes ja ostu-müügi tellimuslepingutes on arvestatud Eesti Vabariigi seadusandlust. Kõik erimeelsused püütakse lahendada kliendi huve silmas pidades läbirääkimiste teel, et leida parim võimalik lahendus.

Kui Ostjal on Goodpointchemicals.com veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile minnamai@gpc.ee või helistada telefonil (+372) 5627 5636 (E-R 09:00-17:00).

Kui Ostja ja Goodpoint Chemicals OÜ ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjon tegutseb Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti juures, mis asub aadressil Pronksi tn 12 Tallinn 10117, telefon: 620 1707, epost: info@tarbijakaitseamet.ee. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Goodpoint Chemicals OÜ vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole siin.

Lisainfo

Goodpoint Chemicals OÜ jätab endale õiguse muuta e-poe sisu, hindu ja süsteeme.

Lisainfo toodete, tarne-, maksetingimuste või muu osas: telefon +372 5627 5636; e-mail minnamai@goodpointchemicals.com