Goodpointchemicals.com e-poodi haldab Goodpoint Chemicals OÜ (reg nr: 11612456, aadress: Urda tee 3, Jälgimäe küla Saku vald Harjumaa 76404)

Kõik www.goodpointchemicals.com kodulehel olevad hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu. Goodpointchemicals.com e-poes saab ostu sooritada ainult registreerunud kliendina (juriidiline isik). Kaup toimetatakse kohale Eesti piires.

Tellimuse vormistamine

Goodpointchemicals.com e-poest kauba tellimine on väga lihtne.

Toodete tellimiseks vali sobivad tooted välja lisades need ostukorvi vajutades kastile “lisa ostukorvi”.

Kui oled valimisega ühele poole saanud, ava ostukorv vajutades paremalpool olevale ostukorvi märgikesele ja vali ”vaata ostukorvi”. Tellimuse vormistamiseks vaata ostukorvis oma valitud kaubad üle ning täpsusta kogused. Kui soovid koguseid muuta kirjuta väikses kastis olev kogus ümber ning seejärel vajuta ”uuenda ostukorvi”. Kui soovid toote eemaldada vajuta vasakulpool olevale punasele ristile.

Sooduskoodi kasutamine

Kui Sulle on antud personaalne sooduskood või kampaaniakood, sisesta see “kupongikoodi” lahtrisse, klõpsa “kinnita kood” nupule ning veendu, et tooted, millele soodustus pidi rakenduma, on tähistatud soodushinnaga.

Kauba eest tasumine

Kauba eest tasumine arvega

Kauba eest saab tasuda arve alusel, valides Pangaülekanne. Siis saadetakse arve tasumiseks tellija e-mailile kui kaup on teele pandud.

Tellimuse vormistamiseks mine ostukorvi, mille leiad leheküljel paremal menüü kõrval ostukorvi kujutisele vajutades ning valides „Vaata ostukorvi“

Vajutades nupule “Maksa” suunatakse lehele, kus tuleb täita ära kontaktandmed ja valida endale sobiv tarneviis, valides rippmenüüst Itella Smartpost/Omniva/DPD pakiautomaadi või kulleri.

NB! Kontaktandmete ja tarneviisi valimisel tuleb olla tähelepanelik, sest selle informatsiooni õigsusest ja täpsusest sõltub soovitud toote kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Kui oled täitnud vajalikud lahtrid ja kontrollinud andmed üle, siis vajuta tellimuse vormistamiseks nuppu “Maksa”, mis asub lehel all paremas nurgas.

Arve saadetakse tellijale tasumiseks siis, kui kaup on teele pandud. Tasumistingimus on tavapäraselt 7 päeva.

Kui tellimus on vormistatud, ei ole sellele tellimusele võimalik tooteid enam lisada.

Kauba eest tasumine pangalingiga

Tasuda saab ka koheselt pangalingiga, valides sobiva panga (SEB, Swedbank, Luminor, Coop, Citadele ja LHV). Maksete vahendajaks on vastav pank või Montonio Finance UAB.

Kauba eest tasumiseks mine ostukorvi, mille leiad leheküljel paremal menüü kõrval korvi kujutisele vajutades.

Vajutades nupule “Maksa” suunatakse lehele, kus tuleb täita ära kontaktandmed ja valida endale sobiv tarneviis, valides rippmenüüst Itella Smartpost/Omniva pakiautomaadi või kulleri.

NB! Kontaktandmete ja tarneviisi valimisel tuleb olla tähelepanelik, sest selle informatsiooni õigsusest ja täpsusest sõltub soovitud toote kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Kui oled täitnud vajalikud lahtrid ja kontrollinud andmed üle, siis vajuta maksmiseks nuppu “Maksa”, mis asub lehel all paremas nurgas.

Peale nupule “Maksa” vajutamist kuvatakse Makseviisid, kus on pankade loetelu, mille kaudu on võimalik tasuda. Tasuda on võimalik läbi Montonio makselahenduse (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele).

Vali endale sobiv makseviis, selleks vajuta panga pildi juures olevat nuppu “Maksa”.

Peale klikkimist nupule “Maksa” suunatakse Sind end tuvastama vastavas pangas. Seal tuleb kontrollida üle makseinfo, sooritada makse ja vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”.

Ostukinnitus saadetakse esitatud e-posti aadressile.

Kui tellimus on vormistatud, ei ole sellele tellimusele võimalik tooteid enam lisada.

 

Maksevõimalused

Kauba eest saab tasuda arve alusel, valides Pangaülekanne. Siis saadetakse arve pangaülekandega tasumiseks tellija e-mailile kui kaup on teele pandud.

Kohaletoimetamine

Goodpointchemicals.com e-poest ostmisel on võimalik valida 3 kohaletoimetamise viisi vahel:

Kulleri transport – kättetoimetamise tasu 7€, DPD kuller 6,90€. Eesti piires alates 120€ ostust transport tasuta. Postitame kauba 1-4 tööpäeva jooksul.

DPD pakiautomaat – kättetoimetamise tasu 2,50€. Eesti piires alates 120€ ostust transport tasuta. Postitame kauba 1-4 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Sinu valitud DPD pakiautomaati tavaliselt postitamisele järgneval päeval. DPD saadab SMS teavituse uksekoodiga, kui pakk on jõudnud pakiautomaati.

Itella SmartPOSTi pakiautomaat – kättetoimetamise tasu 4,50€. Eesti piires alates 120€ ostust transport tasuta. Postitame kauba 1-4 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Sinu valitud SmartPOSTi pakiautomaati tavaliselt postitamisele järgneval päeval. SmartPOST saadab SMS teavituse uksekoodiga, kui pakk on jõudnud pakiautomaati.

Omniva pakiautomaat – kättetoimetamise tasu 4,50€. Eesti piires alates 120€ ostust transport tasuta. Postitame kauba 1-4 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Sinu valitud Omniva pakiautomaati tavaliselt postitamisele järgneval päeval. Omniva saadab SMS teavituse uksekoodiga, kui pakk on jõudnud pakiautomaati.

Pretensioonid ja tagastusõigus

Taganemisõigus ja pretensioonide esitamise õigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Konfidentsiaalsus

Goodpoint Chemicals OÜ ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a transporditeenuse osutamiseks vajalik info. Ostja e-posti aadressi kasutatakse talle tellimuse info edastamiseks ja mõne aja möödudes võidakse saata ka ühekordne e-kiri tagasiside saamise eesmärgil.

E-pood saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

E-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni.

Vaidluste lahendamine

Käesolevates lepingutingimustes ja ostu-müügi tellimuslepingutes on arvestatud Eesti Vabariigi seadusandlust. Kõik erimeelsused püütakse lahendada kliendi huve silmas pidades läbirääkimiste teel, et leida parim võimalik lahendus.

Kui Ostjal on Goodpointchemicals.com veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile minnamai@gpc.ee või helistada telefonil (+372) 5627 5636 (E-R 09:00-17:00).

Kui Ostja ja Goodpoint Chemicals OÜ ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjon tegutseb Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti juures, mis asub aadressil Pronksi tn 12 Tallinn 10117, telefon: 620 1707, epost: info@tarbijakaitseamet.ee. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Goodpoint Chemicals OÜ vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole siin.

Lisainfo

Goodpoint Chemicals OÜ jätab endale õiguse muuta e-poe sisu, hindu ja süsteeme.

Lisainfo toodete, tarne-, maksetingimuste või muu osas: telefon +372 5627 5636; e-mail minnamai@goodpointchemicals.com

Liitu meie uudiskirjaga

Siis saame sind hoida kursis kampaaniate ja uute toodetega!

Rohkem infot andmekaitsetingimuste kohta leiad siit.
Sul on igal ajal võimalus uudiskirjade saamisest loobuda.

Goodpoint Chemicals OÜ
Urda tee 2/1, Jälgimäe, Saku vald, Harjumaa, Eesti 76404

Klienditeenindus:
+372 5627 5636 (E-R 9-17:00)
tellimine@gpc.ee
*e-mailile vastame 1-2 tööpäeva jooksul

Copyright © Goodpoint Chemicals OÜ 2009 – 2024. All rights reserved.